Készült: 2021. 03. 20., szombat 13:09

ÓVODAI BEIRATKOZÁS

Tisztelt  Szülők!

Terveink szerint 2022.április 20- 21 én, 800- 1500 lesz  az óvodai beiratkozás. A járványügyi helyzettől függ, hogy lehetőség lesz-e személyes találkozásra. Amennyiben nem, vagy valaki szeretné személyes találkozó nélkül  intézni, szándéknyilatkozatot letölthet az óvoda honlapjáról, illetve kifüggesztjük nyomtatva a kapura is. Bővebb felvilágosítást kérhetnek előzetesen e-mailben, telefonon.

Tovább...: Óvodai beiratkozás 2022/2023 tanévre
Készült: 2015. 08. 18., kedd 11:37

Kedves Szülők!

Ingyenes óvodai étkezésre jogosultak azok a gyermekek akik:

• rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülnek,
  • tartósan betegek vagy fogyatékossággal élnek,
  • családjukban tartósan beteg vagy fogyatékos gyermeket nevelnek,
  • családjukban három vagy több gyermeket nevelnek,
  • nevelésbe vételét rendelte el a gyámhatóság,
  • családjukban az egy főre jutó nettó havi jövedelem nem haladja meg a kötelező legkisebb munkabér 130%-át (2022-ben 172.900.- Ft-ot).

Az igénybevételéhez nyilatkozatot kell benyújtani. A nyilatkozat beszerezhető az óvodában.

FONTOS, hogy az ingyenes étkezés visszamenőleg csak a gyermekvédelmi kedvezményben részesülő gyermek esetében állapítható meg. A többi esetben a kérelem benyújtását követő naptól esedékes!